LatTrak - traktoru rezerves daļu tirdzniecība, traktoru apkope
LatTrak - traktoru rezerves daļu tirdzniecība, traktoru apkope
Latviski По-русски
Par firmu

   SIA’’LATTRAK’’ dibināts 2006.gadā, kā meitas uzņēmums SIA “Lauks-A.R.” – kompānijai ar pieredzi lauksaimniecības tehnikas un tās rezerves daļu tirdzniecībā. Meitas uzņēmums izveidots, lai nodarbotos ar ceļu būves un uzturēšanas, kā arī karjeru un citas spectehnikas tirdzniecību. Tāpat, lai nodrošinātu šīs tehnikas garantijas un pēc garantijas apkopju veikšanu. Firma salīdzinoši īsā laika posmā veiksmīgi izveidojusi kvalificētu mehāniķu komandu, kas nodarbojas ar tehnikas apkopju veikšanu un ar to saistītiem jautājumiem. Pārdotā tehnika tiek nodrošināta ar visām nepieciešamajām rezerves daļām.

   Firma ir kļuvusi par vairāku pazīstamu ražotāju oficiālo pārstāvi Latvijā. Paplašinot mūsu piedāvājumu klāstu esam kļuvuši par oficiālo pārstāvi Latvijas teritorijā vienam no vadošajiem Ķīnas uzņēmumiem LiuGong, kas piedāvā plašu ekskavatoru, frontālo iekrāvēju u.c. spectehnikas klāstu.

   LiuGong ražotā tehnika tiek plaši pielietota Eiropā tai skaitā Baltijas valstīs. Ražotājs ar vairāk kā 55 gadu pieredzi iemantojis uzticību Eiropas valstīs ko apstiprina vairāk kā 18 dīleru klātbūtne. Visa produkcija izstrādāta atbilstoši Eiropas prasībām. Tā 2012 gadā Nīderlandē izveidota Eiropas klientiem paredzēta noliktava ar plašu rezerves daļu klāstu. Turpat pieejams plašs tehnikas klāsts. Polijā, kur pārstavniecība veiksmīgi strādā daudzus gadus, darbojas tehnikas un aprīkojuma Eiropas rūpnīca.

Cerot uz turpmāko sadarbību lūdzam izvērtēt mūsu piedāvājumu.

SIA "LATTRAK"
Latvija, Sigulda, Ventas iela 16b
Tālr. / Fakss: (+371) 67972335
Mob. tālr.: (+371) 29232184
Mob. tālr.: (+371) 29223170
E-mail: lattrak@lattrak.lv
Tehnika uz vietas
Wheel Loader 856IV
Excavator 922E
Skid Steer Loader 365B
© 2007, SIA "LatTrak". Visas tiesības ir aizsargātas.
Partnieri:
Izstrādāts studijā web-design.lv